První internetový obchod pro sportovní houbaření
 

4patrová sušící síta na houby a bylinky - průměr 55cm - černá

4patrová sušící síta na houby a bylinky - průměr 55cm - černá

Výprodej!
580 Kč s DPH

Dostupnost: Expedice do týdne


Závěsná sušící síť vhodná na sušení hub a bylinek. Praktická 4 patrová síť, kterou rozložíte a složíte během několika sekund.

Obrovskou výhodou je možnost síta rozepnout po 2 patrech. - Mezi 2. a 3. patrem jsou síta  opatřeny rychlozavíracími sponami. Pokud tedy zrovna nepotřebujete tak velkou sušící plochu, můžete sušit jen na dvou sítech.

Vhodná na sušení hub či bylinek v teplých letních měsících nebo na sušení nad kamny. Její výhodou je skladnost a nenáročnost na prostor i v rozloženém stavu - síť si můžete pověsit i na menší balkón.

Síta s rozloženými houbami navíc můžete kdykoliv složit a přemístit na místo, kde jsou lepší podmínky - večer na půdu nebo ke kamnům, přes den na sluníčko... Nespornou výhodou je mimořádně velká sušící plocha a ochranná boční síťovina, která chrání v případě foukajícího větru.

Pomalým sušením na teplém, odvětrávaném místě zachováte maximální výživovou hodnotu potravin a navíc nespotřebujete žádnou energii. Nemůže se také stát, že houby "přepálíte", jak se stává při použití elektrických sušiček.

Možnost praní v mýdlové vodě.


Rozměr: průměr -55 cm, výška cca 1 m

Jednotlivá patra jsou zpevněná kruhovou konstrukcí!Košík (bez registrace)

 
(prázdný)

Reklama

banner

Najdete nás na

Facebook