První internetový obchod pro sportovní houbaření
 

Právní doložka

 

1. Ochrana osobních údajů

Provozovatel e-shopu www.leshoubeles.cz prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu a nebudou zveřejněny, poskytnuty třetím osobám či nijak zneužity. Osobní údaje jsou shromažďovány z důvodu usnadnění objednávek do budoucnosti.
Při nakládání s osobními daty se provozovatel zavazuje řídit zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Zákazník má kdykoliv právo zažádat o vymazání osobních údajů z databáze a to tak, že zašle e-mail na info@leshoubeles.cz s touto žádostí.

2. Copyright

Tyto stránky jsou vlastněny a provozovány společností Pro Domis, s.r.o. Veškeré materiály, objevující se na těchto stránkách (texty, design stránek, loga, obrázky a ikonky), stejně tak jako rozdělení a uspořádání jednotlivých oddělení a sekcí jsou výhradním vlastnictvím společnosti Pro Domis, s.r.o. a jsou chráněny autorským zákonem. Veškerý software, zdrojové texty, obrázky, ikony, loga - použité na těchto stránkách jsou výhradním vlastnictvím společnosti Pro Domis, s.r.o.

Obsah těchto stránek nemůže být použit za žádným jiným účelem, než za účelem nakupování zboží na těchto stránkách. Žádné materiály z těchto stránek nesmí být zkopírovány, dále rozmnožovány, přenášeny, upravovány či distribuovány v jakékoliv formě bez předešlého písemného souhlasu společnosti Pro Domis, s.r.o.

Neoprávněné použití materiálů, vyskytujících se na těchto stránkách, může být chápáno jako porušení zákona a může mít za následek trestní, příp. občanské řízení.


DomůDomů

Košík (bez registrace)

 
(prázdný)

Reklama

banner

Najdete nás na

Facebook