První internetový obchod pro sportovní houbaření
 

Platební systém PayU

Za zboží můžete zaplatit i přes platební systém payU. Ani tento způsob platby není nijak zpoplatněn – je zcela zdarma. Platby přes PayU poskytují nejbezpečnější způsob on-line plateb a ochranu vašich finančních údajů. Jak na to? Přímo po dokončení objednávky Vás systém vyzve k výběru platební metody payU:


a) rychlý on-line převod

Tento způsob platby je téměř identický jako běžný bankovní převod. Proti klasickému převodu je však pohodlnější a rychlejší, neboť kupující má automaticky předvyplněný příkaz k úhradě ve svém internetovém bankovnictví. Po dokončení platby navíc můžete ihned zkontrolovat zaplacenou částku.

Payu vás přesměruje na rychlý bankovní převod, pokud využíváte jedno z následujících online bankovnictví: Platba 24, ČSOB, ePlatba, Mojeplatba, mPeníze, era, Fio Banka, GE Money Bank, Sberbank.


b) platba kreditní nebo debetní kartou

Jednou z variant rychlé platby přes systém PayU je také platba kartou přes zabezpečenou 3D Secure platební bránu. Údaje o Vaší platební kartě se z bezpečnostních důvodů díky 3D Secure platební bráně k nám vůbec nedostanou a má je k dispozici pouze zpracovatelská banka.

PayU obsluhuje karty VISA, MasterCard a Maestro.


Co dělat, pokud se online platba přes payU nezdařila?

Online platby se někdy nevyvedou. Může vám spadnout internet, vypršet platnost karty, nemusíte mít povolené online platby nebo například může být na vině odstávka bankovní instituce. Kvůli nevydařené transakci ale nemusíte rušit objednávku. Pokud vám do mailu dorazí potvrzovací e-mail s číslem objednávky, můžete uvedenou částku zaplatit klasickým bankovním převodem na náš účet 21121127/5500. Jako variabilní symbol použijte právě číslo objednávky.

 

Více informací: www.payu.cz


DomůDomů

Košík (bez registrace)

 
(prázdný)

Reklama

banner

Najdete nás na

Facebook